Studniówkowe pogotowie z Mistrzem Makijażu i Stylizacji Olafem Tabaczyńskim

amip pogotowie studn3 Akademia Medycyny i Piękna Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach zaprasza maturzystki na bezpłatny 3-godzinny pokaz Stylizacji i Makijażu Studniówkowego oraz na 2,5-godzinne warsztaty Makijażu Studniówkowego prowadzone przez Międzynarodowego Mistrza Makijażu Profesjonalnego oraz Mistrza Polski Makijażu i Stylizacji Olafa Tabaczyńskiego!

Więcej o prowadzącym pokaz


O pokazie

Pokaz będzie poświęcony aktualnym trendom modowym oraz makijażowym, analizie kolorystycznej, poradnictwu w zakresie indywidualnego doboru stroju i makijażu studniówkowego. Udział w pokazie ma na celu przede wszystkim przekazanie uczestnikom wiedzy i inspiracji do przygotowania się do tego pierwszego najważniejszego balu w życiu, jakim jest studniówka.


O warsztacie

Warsztat z Mistrzem Olafem Tabaczyńskim ma na celu przede wszystkim przekazanie uczestnikom praktycznych umiejętności w zakresie samodzielnego przygotowania makijażu studniówkowego. Aby spotkanie przyniosło maksymalnie dużo korzyści uczestniczącym w nim osobom, powinny one przynieść ze sobą strój, który przygotowują dla siebie jako strój studniówkowy (jeśli posiadają), dodatki, biżuterię, a nawet obuwie, a także ulubione kosmetyki kolorowe. 

Liczba uczestników warsztatu jest ograniczona po to, by efektywnie pod okiem Mistrza wypróbować indywidualnie dopasowanych makijażowych tricków i sztuczek oraz dobrać makijaż najlepiej pasujacy do typu urody i stroju danej osoby, a zarazem zgodny z trendami sezonu. 

Ze względu na ograniczenie liczby miejsc podczas warsztatów, do udziału w nim zaprosimy dwie grupy uczestników:

1) laureatki konkursu prowadzonego już od 17 grudnia 2012 roku na profilu SWSM na Facebook na najciekawsze stylizacje studniówkowe. Konkurs będzie trwał do 4 stycznia 2013 roku. Szczegóły konkursu i regulamin dostępne na facebook.com/swsmkatowice od 17 grudnia 2012 roku. Laureatki i laureaci konkursu zostaną wyłonieni w drodze otwartego głosowania na Facebook oraz poprzez wskazanie najlepszych prac przez Mistrza Stylizacji i Makijażu Olafa Tabaczyńskiego. 

2) osoby spośród uczestników pokazu, dla których zaproszenia zostaną wylosowane w dniu pokazu przez Olafa Tabaczyńskiego.


Wszystkie zainteresowane maturzystki oraz maturzystów serdecznie zapraszamy do udziału!

Miejsce: Śląska Wyższa Szkoła Medyczna – Katowice (centrum), Mickiewicza 29


Agenda:

Termin: 9 stycznia 2013 (środa)

Godz. 17:00 - 20:00   Pokaz Stylizacji i Makijażu Studniówkowego (sala audiowizualna SWSM, wysoki parter)

Termin: 10 stycznia 2013 (czwartek)

Godz. 17:00 - 19:30   Warsztat Makijażu Studniówkowego (pracownia wizażu SWSM, sala 164)


Zapisz się już dziś!

 

Liczba miejsc jest ograniczona!
W przypadku zainteresowania większej liczby osób niż przewidziano miejsc podczas pokazu, o udziale w pokazie zadecyduje losowanie zaproszeń wśród osób zainteresowanych.
Ostateczne potwierdzenie udziału w pokazie zostanie wysłane do każdego zainteresowanego na podany wyżej e-mail najpóźniej do 7 stycznia 2013 roku.