Temat: Studniówkowe pogotowie

Spotkanie stanowi wyjątkową szansę na zgłębienie sztuki makijażu – pod okiem profesjonalnego wizażysty poznasz techniki i kolory stosowane w makijażu studniówkowym, dostosowane do Twojego typu urody, zgodne z najnowszymi trendami w modzie.

Poznaj najnowsze trendy, dobierz odpowiedni dla siebie makijaż na Twój pierwszy Wielki Bal. Podczas warsztatu dowiesz się, jakie kosmetyki sprawdzą się najlepiej na młodej skórze, szczególnie tej z problemami, w jaki sposób je zaaplikować, a potem utrwalić – tak aby makijaż utrzymał się całą noc. Zapoznamy Cię z tajnikami modelowania kształtu oka – nieważne czy Twoje oczy są małe, duże, wypukłe, głęboko osadzone, czy mają opadająca powiekę – dowiesz się jak zaaplikować cienie, aby wydobyć ich piękno i w odpowiedni sposób je podkreślić.

Pomożemy Ci sprawić abyś tej nocy czuła się wyjątkowo. Pokażemy Ci jak aplikować ozdoby – brokat, kępki rzęs, aby Twój makijaż wyróżniał się spośród innych i był niezapomniany.

 

Prelegent

mgr Sylwia Shiffman

Twórczyni Akademii Kreowania Wizerunku. Mistrzyni Wizażu. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Pedagogika i Promocja Zdrowia. Promotorka zdrowia – specjalista kosmetolog. Nauczyciel akademicki w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Wykładowca wizażu, stylizacji, psychologii kreowania wizerunku, kosmetologii w wielu szkołach na terenie Śląska.

Makijażem zajmuje się ponad 14 lat. Członek składu redakcyjnego „Project of Beauty”, dział wizażu. Tworzy nowe wizerunki, uczestnicząc przy wielu sesjach zdjęciowych z udziałem najlepszych modelek i fotografików, prowadzi liczne warsztaty na temat „sztuki wizażu”, kreuje makijaże podczas różnego rodzaju imprez (m.in. makijaże modelek do regionalnych eliminacji Elite Model Look, programu TVP „W dobrym stylu”, Targów Mody Ślubnej sukni „Ksymena”; imprezy organizowane przez Mercedes Benz w Teatrze Rozrywki w Chorzowie), makijaże dla TV regionalnej, TVS. Współpracuje z wieloma firmami i osobami prywatnymi, prowadząc warsztaty z kreowania wizerunku. Wizażystka dla marek: Avon, Lumene, Smashbox.

 

Zapisz się i przyjdź!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    tel. (32) 207-30-65

studniow pogot2

 

Studniówkowe pogotowie
- makijaż dla Ciebie 

 

Sylwia Schiffman Wykonując makijaż należy pamiętać, by był dostosowany do okoliczności, pory dnia i aktualnych trendów. Nawet najbardziej wyszukany i dopracowany make-up nieuwzględniający tak podstawowych czynników może działać na naszą niekorzyść.

mgr Sylwia Shiffman